Podcast

niedziela, maja 10, 2020
Konrad i Justyna wkraczają na nieznane tereny podcastowania! Z ogromną dawką ekscytacji, tonami pozytywnej energii i szczyptą humoru opowiedzą nie tylko o codziennych wyzwaniach życia w USA, ale także o podróżach! Pozycja konieczna nie tylko dla podróżników, ale także dla wszystkich zainteresowanych inną kulturą.

Odcinek #3

Co Amerykanie robią po spotkaniu na drodze z sarną czy niedźwiedziem? Dlaczego toalety w USA szokują Europejczyków? Co nazywamy chorobą narodową Amerykanów? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziecie w kolejnym odcinku naszego podcastu "bez ściemy", w którym przedstawiamy największe absurdy USA!

Odcinek #2

W drugim odcinku naszego podcastu przedstawiamy "bez ściemy" wady życia w Stanach! USA to bez wątpienia kraj możliwości i dlatego przeprowadziliśmy się tutaj, ale nie jest to kraj pozbawiony wad. Dzisiaj opowiemy o negatywnej stronie życia, która bardzo często jest pomijana.

Odcinek #1

W pierwszym odcinku naszego podcastu prezentujemy życie w USA "bez ściemy" i opowiadamy o zaletach mieszkania w Stanach!

Podcastu posłuchasz też na:

Obsługiwane przez usługę Blogger.